نفس!!!

نفس چیست؟ نفس هویتی است خود ساخته.  این هویت تشکیل شده از باورهای ما. باورهایی درباره خودمان که به آنها اعتقاد داریم. شخصیت ما، استعدادهای ما و دوست داشتن ها و نداشتن های ما. نفس چیزی است که ما را در یک …. بیشتر ….

انضباط معجزه می آفریند _ جیم ران

انضباط …. انضباط …. یک کلمه جادوئیه که با کلمات دیگه خیلی فرق داره.  انضباط پلی  بین افکار و موفقیته. گذر زمان ما رو بی اراده می کنه،… بیشتر …

 

 

 

 

 


بعد از خواندن این مقاله اطلاعات شما از دکترها بیشتر خواهد شد_بروس لیپتون

سوال اینجاست اگر ما این توانایی را داریم تا سالم و جوان بمانیم، چرا مریض می شویم؟ یکی از مهمترین دلایل آن استرس است. با استفاده از سلول ها و انسان شما یاد خواهید گرفت …. بیشتر ….

باور قوی _ بروس لیپتون

شما از پنجاه تریلیون سلول ساخته شده اید و این سلول ها موجودات زنده هستند. پس شما یک اجتماع هستید، نه یک فرد. هر سلول ولتاژ منفی در درون و ولتاژ مثبت در بیرون خود دارد. در حقیقت هر …. بیشتر ….

 

 

 

 

 


تغییر زندگی در پنج قدم … 

شما یاد خواهید گرفت چگونه در پنج قدم زندگی خود را تغییر دهید. یادتلن باشد، وقتی بر روی خودتان سرمایه گذاری می کنید در اصل بر روی آینده خود سرمایه گذاری کرده اید ….. بیشتر ….

برنامه ضمیر ناخودآگاه _بروس لیپتون  … جدید

از بدو تولد تا سن شش سالگی هر اتفاقی که در اطراف ما می افتد و حرف هایی که زده می شود، بصورت یک برنامه در ذهن ناخودآگاه ما ثبت می شوند. هر چه والدین بگویند ما همان خواهیم شد. برنامه هایی مانند، تو به اندازه کافی …. بیشتر …

 

 

 

 

 


رسیدن به سعادت 

بدن یک ماشین تولید پروتئین است. تک تک سلول های بدن به غیر از سلول های قرمز خون، پروتئین تولید می کنند. سلول های عضله، پروتئین عضله تولید می کنند، “آکتین میوسین”. سلول های پوست، پروتئین پوست تولید می کنند،  … بیشتر … 

کلام شما قانون است 

هر یک از ما این توانایی را داریم تا بازی زندگی را با تعادل، هماهنگی و شادی اجرا کنیم. ولی باید اصول و قوانین آن را بدانیم. کاری که اینجا می خواهیم انجام دهیم، تشخیص دادن، یادآوری و استفاده از اصولی است که می توانند کیفیت زندگی ما را ارتقاء … بیشتر …

 

 

 

 

 


باید قوی تر شد، باید عاقل تر شد، باید بهتر

شد …  باید سختی ها را مدیریت کرد. باید برای مشکلات فکری کرد. با بهتر شدن، قوی تر شدن و عاقل تر شدن. زمستان های زندگی درس های زیادی به ما می دهند …. بیشتر …. 

در تند باد زندگی چه باید کرد؟

همه ما دریای زندگی را طی می کنیم. بعضی از ما هم اکنون در یک طوفان عظیم گیر کرده ایم.  خداوند به ما قول نداده سفر دریایی آرامی خواهیم داشت، ولی وعده داده است که به آن طرف خواهیم رسید. در حال حاضر کسانی  … بیشتر … 

 

 

 


 

 

آرامش درونی …

آرامش واقعی همیشه از درون ما سرچشمه می گیرد، و وابسته به شرایط بیرونی نیست. حالتی است که ذهن بصورتی آرام  و منظم و کنترل شونده افکار را پردازش می کند.  در واقع ذهن بصورت …. بیشتر ….

 

ذهن بی قرار …

اکثر فعالیتهای بدن ما غیر ارادی و خودکار هستند. بطور مثال، نفس کشیدن، و حرکت خون در رگها از جمله فعالیتهای اتوماتیک در بدن انسان هستند. فکر کردن نیز یک فعالیت پیوسته و اتوماتیک است.…. بیشتر …. 

 

 

 


 

قدرت جذب مغناطیسی ذهن …

ذهن، اتفاقات، موقعیتها و افراد مشخص را در زندگی ما جذب و بعضی را دفع می کند و به مثابه یک آهن ربا می ماند. وقتی ذهن یک فکر را پردازش می کند یک جریان مغناطیسی ایجاد می شود. اگر …. بیشتر ….

 

 

آرامش ذهن ….

آیا خواستار لذت بردن از آرامش ذهن هستید؟ آیا می خواهید در شرایط سخت و موقعیت های دشوار  راحت و خونسرد بمانید؟ آنقدر که به نظر می آید دشوار نیست. در دنیای پر از بحران، رقابت و …. بیشتر ….

 

 

 


 

قدرت تکرار کلمات و افکار …

فکر کردن آمیزه ای است از کلمات، جملات، تصاویر ذهنی و احساسات. افکار مهمانانی هستند که مهمان ایستگاه مرکزی ذهن می شوند، می آیند و برای مدتی می مانند و سپس ناپدید می شوند و جای …. بیشتر ….

 

احساسات،هیجانات و خلق تصورات …

شاید چیزهایی درباره خلق تصورات شنیده و یا حتی آنرا امتحان کرده باشید. با تصور کردن یک تصویر ذهنی از یک شی و یا موقعیتی دلخواه می توانید آنرا به درون زندگیتان جذب کنید. به این …. بیشتر ….

 

 

 

 


 

ترمیم افکار و خلق پیروزی …

تا به حال به مگسی که در یک اتاق گیر افتاده است توجه کرده اید؟ خودش را مرتب به پنجره می کوبد، با این تصور که هر چه بیشتر تلاش کند احتمال بیرون رفتنش بیشتر است. این مثال خیلی خوبی …. بیشتر ….

 

ذهن خودآگاه و ناخودآگاه …

مغز ما برای فعالیت به انرژی قابل توجه ای نیاز دارد. بالاخص زمانی که درباره چیزی فکر می کنیم، و یا بر روی موضوعی متمرکز می شویم.  بطور مثال وقتی برای مسئله و یا مشکلی می خواهیم راه حل پیدا کنیم …. بیشتر ….

 

 

 


 

تغییر فکر، تغییر زندگی …

امروز روزی است که راز زندگی را فرا خواهید گرفت. امروز روزی است که یک زندگی پر نشاط خلق خواهید کرد. در همین لحظه، چه حسی دارید؟ حس بدی دارید؟ حس درونیتان چگونه است؟ بعضی ها می گویند زندگی ناامید کننده است. این گفته به هیچ عنوان درست نیست …. بیشتر ….

 

کلام خود را تغییر دهید تا دنیای

خود را تغییر دهید …

امروزه می توان پزشکان بسیاری را پیدا کرد که گفتار درمانی را برای بیمارانی که به هر دلیل دچار افسردگی مزمن شده اند در نظر می گیرند. در این درمان پزشکان جملات مثبت را جایگزین دارو  می کنند. گفتن جملاتی مانند، …. بیشتر ….

 

 

 


 

 

پیدا کردن زیبایی در زندگی مشترک …..

مهم نیست چقدر خوبی در زندگی وجود داشته باشد، همیشه می توان براحتی یک  چیزی بد در آن پیدا کرد. آن چیز می تواند یک اشتباه، یک تقصیر، و یا یک ضعف باشد. می توانیم از درون یک چشم خوب به زندگی نگاه کنیم، و یا از درون یک چشم منتقد. چشمی که اغلب نکات منفی را می بیند.…. بیشتر ….

 

افکار، احساسات و موفقیت … 

چند بار کلمه موفقیت را بلند تکرار کنید، و توجه داشته باشید چه حسی به شما دست می دهد. بسته به آرایش ذهنی، احساسات و خلق و خوی در لحظه شما، دو امکان وجود دارد. شاید خوشحال شوید یا ناامید. در حالت دوم احتمالاً به خودتان خواهید گفت …. بیشتر ….